CMF65300R00CHEK
Vishay Dale
Producto No:
CMF65300R00CHEK
Descripción:
RES 300 OHM 1.5W 0.25% AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.25%
Size / Dimension 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 300 Ohms
Series CMF
Power (Watts) 1.5W