CMF65R22000GNBF
Vishay Dale
Producto No:
CMF65R22000GNBF
Descripción:
RES 0.22 OHM 1.5W 2% AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 220 mOhms
Series CMF
Power (Watts) 1.5W