CMF70100R00JNBF
Vishay Dale
Producto No:
CMF70100R00JNBF
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 100 OHM 1.75W 5% AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 Ohms
Series CMF
Power (Watts) 1.75W