CMP2512QJW-222ELF
Bourns Inc.
Producto No:
CMP2512QJW-222ELF
Fabricante:
Bourns Inc.
Paquete:
2512
Descripción:
RES CHIP 2512 2K2 5% 1.5W TC200
En stock : 4000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 2.2 kOhms
Series CMP-Q
Power (Watts) 1.5W