CMR05E680FPDR
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Producto No:
CMR05E680FPDR
Descripción:
CMR MICA
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.358" (9.10mm)
Tolerance ±1%
Lead Spacing 0.224" (5.70mm)
Voltage - Rated 500 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.449" L x 0.181" W (11.40mm x 4.60mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 68 pF