CMR07F512JPDP
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Producto No:
CMR07F512JPDP
Descripción:
CMR MICA
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.858" (21.80mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.425" (10.80mm)
Voltage - Rated 500 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.780" L x 0.280" W (19.80mm x 7.10mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 5100 pF