CN240A24
Sensata-Crydom
Producto No:
CN240A24
Fabricante:
Sensata-Crydom
Paquete:
4-SIP
Descripción:
SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V
En stock : 5
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Current 2 A
Termination Style PC Pin
Output Type AC, Zero Cross
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 24 V ~ 280 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package 4-SIP
Series CN
Package / Case 4-SIP
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 15 ~ 30VDC