CNS020-10MP
Vishay Sfernice
Producto No:
CNS020-10MP
Fabricante:
Vishay Sfernice
Paquete:
Radial
Descripción:
RES THIN FILM RADIAL
En stock : 22
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.261" (6.62mm)
Tolerance ±0.02%
Size / Dimension 0.330" L x 0.100" W (8.38mm x 2.54mm)
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Radial
Resistance 10 MOhms
Series CNS 020
Power (Watts) 0.5W, 1/2W