Hogar / Oscillators / COM1305-50.000-EXT-TR
minImg
COM1305-50.000-EXT-TR
Raltron Electronics
Producto No:
COM1305-50.000-EXT-TR
Descripción:
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS SMD
En stock : 1927
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series COM1
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Mfr Raltron Electronics
Base Resonator Crystal
Frequency 50 MHz