Hogar / Controllers / COM20020I3V-DZD-TR
minImg
COM20020I3V-DZD-TR
Microchip Technology
Producto No:
COM20020I3V-DZD-TR
Paquete:
28-PLCC (11.51x11.51)
Descripción:
IC CTRLR ARCNET 28PLCC
En stock : 751
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply 20mA
Product Status Active
Supplier Device Package 28-PLCC (11.51x11.51)
Standards ARCNET 878.1
Series -
Function Controller
Package / Case 28-LCC (J-Lead)
Voltage - Supply 4.5V ~ 5.5V