CP0402A5250FLTR
KYOCERA AVX
Producto No:
CP0402A5250FLTR
Fabricante:
KYOCERA AVX
Paquete:
0402
Descripción:
RF DIR COUPLER 5.25GHZ 0402
Guía del usuario
Insertion Loss -
Applications -
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Series -
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Power - Max 3W
Mfr KYOCERA AVX
Coupler Type Standard
Frequency 5.25GHz