CP105433H
CUI Devices
Producto No:
CP105433H
Fabricante:
CUI Devices
Descripción:
PELTIER, 40 X 40 X 3.3 MM, 10.5
En stock : 14
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 100°C
Voltage - Max 15.4 V
Delta Tmax @ Th 68°C @ 27°C
Qmax @ Th 93.0W @ 27°C
Current - Max 10.5 A
Size / Dimension Square - 40.00mm L x 40.00mm W
Product Status Active
Number of Stages 1
Resistance 1.15 Ohms
Series CP105H, arcTEC
Mfr CUI Devices
Features Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Height 3.30mm