CPCC034R700KE66
Vishay Dale
Producto No:
CPCC034R700KE66
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
RES 4.7 OHM 3W 10% RADIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.984" (24.99mm)
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Resistance 4.7 Ohms
Series CPCC
Power (Watts) 3W