CPCI325D-101C
Murata Power Solutions Inc.
Producto No:
CPCI325D-101C
Descripción:
DC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 325W
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 3.3V
Voltage - Output 3 12V
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Output 4 -12V
Approval Agency CE, cURus, VDE
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Compact PCI®
Size / Dimension 6.68" L x 1.59" W x 5.06" H (169.6mm x 40.3mm x 128.6mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 30A, 40A, 5A, 1A
Number of Outputs 4
Voltage - Input (Min) 36V
Series cPCI325D (325W)
Power (Watts) 325W
Type Enclosed
Efficiency 80%