Hogar / TVS Diodes / CPDA3-15VU-HF
minImg
CPDA3-15VU-HF
Comchip Technology
Producto No:
CPDA3-15VU-HF
Fabricante:
Comchip Technology
Paquete:
DFN2020-3L
Descripción:
DIODE ESD 15VWM 32VC DFN2020-3L
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 140A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 970pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 16V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 4480W (4.48kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DFN2020-3L
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 32V
Package / Case 3-PowerUDFN
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 15V (Max)