CPF0603B1K65E1
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
CPF0603B1K65E1
Paquete:
0603
Descripción:
RES SMD 1.65KOHM 0.1% 1/16W 0603
En stock : 1000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Resistance 1.65 kOhms
Series CPF, Neohm
Power (Watts) 0.063W, 1/16W