Hogar / Oscillators / CPPC7Z-A5B6-16.0TS
minImg
CPPC7Z-A5B6-16.0TS
Cardinal Components Inc.
Producto No:
CPPC7Z-A5B6-16.0TS
Descripción:
XTAL OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 45mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Base Resonator Crystal
Frequency 16 MHz