Hogar / Oscillators / CPPLC7L-BP-200.0TS
minImg
CPPLC7L-BP-200.0TS
Cardinal Components Inc.
Producto No:
CPPLC7L-BP-200.0TS
Descripción:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ CMOS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FIPO™ CPPL
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 200 MHz