CPR032R700JE31
Vishay Dale
Producto No:
CPR032R700JE31
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
RES 2.7 OHM 3W 5% RADIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.375" (9.53mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.906" L x 0.375" W (23.00mm x 9.53mm)
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 2.7 Ohms
Series CPR
Power (Watts) 3W