CR0117R8F
Meritek
Producto No:
CR0117R8F
Descripción:
RES SMD 17.8 OHM 1% 1W 2512
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Ratings -
Resistance 17.8 Ohms
Series CR
Power (Watts) 1W