CR01430J
Meritek
Producto No:
CR01430J
Descripción:
RES SMD 43 OHM 5% 1W 2512
En stock : 4000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 4000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Ratings -
Resistance 43 Ohms
Series CR
Power (Watts) 1W