CR0811R5F
Meritek
Producto No:
CR0811R5F
Descripción:
RES SMD 11.5 OHM 1% 1/4W 1206
En stock : 20000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 5000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Ratings -
Resistance 11.5 Ohms
Series CR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W