CR105621F
Meritek
Producto No:
CR105621F
Descripción:
RES SMD 5.62K OHM 1% 1/8W 0805
En stock : 70000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 5000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Ratings -
Resistance 5.62 kOhms
Series CR
Power (Watts) 0.125W, 1/8W