CR30-15AC
Autonics
Producto No:
CR30-15AC
Fabricante:
Autonics
Descripción:
SENSOR PROX CAPACITIVE 15MM CYL
En stock : 275
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 70°C (TA)
Ingress Protection IP65
Termination Style Cable Leads
Sensing Distance 0.591" (15mm)
Output Type NC, 2-Wire
Response Frequency 20Hz
Shielding -
Product Status Active
Indicator LED
Series CR
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Capacitive
Voltage - Supply 85VAC ~ 264VAC