CRA06E08322R1FTA
Vishay Dale
Producto No:
CRA06E08322R1FTA
Descripción:
RES ARRAY 4 RES 22.1 OHM 1206
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Series CRA06
Power Per Element 62.5mW