CRA12E08382R0JTR
Vishay Dale
Producto No:
CRA12E08382R0JTR
Descripción:
RES ARRAY 4 RES 82 OHM 2012
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.200" L x 0.120" W (5.08mm x 3.05mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Series CRA12
Power Per Element 125mW