CRCW0100100RFREL
Vishay Dale
Producto No:
CRCW0100100RFREL
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
01005
Descripción:
RES SMD 100 OHM 1% 1/32W 01005
En stock : 48008
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.006" (0.15mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 01005
Resistance 100 Ohms
Series CRCW
Power (Watts) 0.03W, 1/32W