CRCW0805866RFKEA
Vishay Dale
Producto No:
CRCW0805866RFKEA
Descripción:
RES SMD 866 OHM 1% 1/8W 0805
En stock : 20000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 866 Ohms
Series CRCW
Power (Watts) 0.125W, 1/8W