CRCW20103R32FNTF
Vishay Dale
Producto No:
CRCW20103R32FNTF
Descripción:
RES SMD 3.32 OHM 1% 3/4W 2010
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 3.32 Ohms
Series CRCW
Power (Watts) 0.75W, 3/4W