CRGP2512F3K3
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
CRGP2512F3K3
Paquete:
2512
Descripción:
RES 3.3K OHM 1% 2W 2512
En stock : 615
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 3.3 kOhms
Series CRGP
Power (Watts) 2W