Hogar / Crystals / CS2012-A-32.768K-TR
minImg
CS2012-A-32.768K-TR
Transko Electronics, Inc.
Producto No:
CS2012-A-32.768K-TR
Descripción:
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
En stock : 154000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 2000
Guía del usuario
Load Capacitance 12.5pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 90 kOhms
Ratings -
Series CS2012
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr Transko Electronics, Inc.
Frequency 32.768 kHz