CS45-E2GA472M-VKA
TDK Corporation
Producto No:
CS45-E2GA472M-VKA
Fabricante:
TDK Corporation
Descripción:
CAP CER 4700PF 440VAC RADIAL
En stock : 1302
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Applications Safety
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Voltage - Rated 440VAC
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.433" Dia (11.00mm)
Temperature Coefficient E
Product Status Active
Ratings X1, Y2
Series CS45
Package / Case Radial, Disc
Thickness (Max) -
Mfr TDK Corporation
Capacitance 4700 pF