CSC-2-510P
Eaton - Bussmann Electrical Division
Producto No:
CSC-2-510P
Descripción:
JUMPER TERM BLK 10POS FLAT PIN
Guía del usuario
Series -
Type Terminal Block, Cross Connection
Number of Positions 10
For Use With/Related Products DP, DDN and DIS Series
Color Gray
Contact Material Copper Alloy
Mfr Eaton - Bussmann Electrical Division
Pitch 0.201" (5.10mm)