CSR2512B0R004F
Riedon
Producto No:
CSR2512B0R004F
Fabricante:
Riedon
Paquete:
2512
Descripción:
RES 0.004 OHM 1% 2.5W 2512
En stock : 54
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.118" W (6.35mm x 3.00mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 2512
Resistance 4 mOhms
Series CSR
Power (Watts) 2.5W