CSR2512FT33L0
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
CSR2512FT33L0
Descripción:
RES 0.033 OHM 1% 2W 2512
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 33 mOhms
Series CSR
Power (Watts) 2W