CSRF2512FT50L0
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
CSRF2512FT50L0
Paquete:
2512
Descripción:
RES 0.05 OHM 1% 2W 2512
En stock : 7111
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 50 mOhms
Series CSRF
Power (Watts) 2W