CSRL3-0R05F8
Riedon
Producto No:
CSRL3-0R05F8
Fabricante:
Riedon
Paquete:
2512
Descripción:
RES 0.05 OHM 1% 3W 2512
En stock : 13368
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 50 mOhms
Series CSRL
Power (Watts) 3W