CSRT1206FT1R30
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
CSRT1206FT1R30
Paquete:
1206
Descripción:
RES 1.3 OHM 1% 1W 1206
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.3 Ohms
Series CSRT
Power (Watts) 1W