CSRT2512FT7R50-UP
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
CSRT2512FT7R50-UP
Paquete:
2512
Descripción:
RES 7.5 OHM 1% 3.5W 2512
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.033" (0.85mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 7.5 Ohms
Series CSRT
Power (Watts) 3.5W