CT0201HQF-2N3C
Central Technologies
Producto No:
CT0201HQF-2N3C
Descripción:
SMD CER CORE MULTI-LAYR INDUCTOR
Guía del usuario
Inductance 2.3 nH
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ct0201hqf
Type Multilayer
Frequency - Self Resonant 10GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±0.2nH
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 240mOhm