CT0201LSF-6N8K
Central Technologies
Producto No:
CT0201LSF-6N8K
Descripción:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Guía del usuario
Inductance 6.8 nH
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Series ct0201lsf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 2.4GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 110mOhm