CT0201LSF-R20K
Central Technologies
Producto No:
CT0201LSF-R20K
Descripción:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Guía del usuario
Inductance 200 nH
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Series ct0201lsf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 1.4GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 950mOhm