CT0603CSF-33NG
Central Technologies
Producto No:
CT0603CSF-33NG
Descripción:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
En stock : 8314
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Inductance 33 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0603csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 2.3GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±2%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 220mOhm