CT0603CSF-3N6M
Central Technologies
Producto No:
CT0603CSF-3N6M
Descripción:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Guía del usuario
Inductance 3.6 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0603csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 5.9GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 63mOhm