CT0603CSF-9N5K
Central Technologies
Producto No:
CT0603CSF-9N5K
Guía del usuario
Inductance 9.5 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0603csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 5.4GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 135mOhm