CT0603LSF-221J
Central Technologies
Producto No:
CT0603LSF-221J
Descripción:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Guía del usuario
Inductance 220 nH
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Series ct0603lsf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 1.15GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 160mOhm