CT0603LSF-561K
Central Technologies
Producto No:
CT0603LSF-561K
Descripción:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Guía del usuario
Inductance 560 nH
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Series ct0603lsf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 600MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 440mOhm