CT0603LSF-562J
Central Technologies
Producto No:
CT0603LSF-562J
Descripción:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
En stock : 3993
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Inductance 5.6 µH
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Series ct0603lsf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 65MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 2.6Ohm