CT0805CSF-150G
Central Technologies
Producto No:
CT0805CSF-150G
Descripción:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
En stock : 1130
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Inductance 15 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0805csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 3.4GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±2%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 170mOhm