CT0805CSF-470G
Central Technologies
Producto No:
CT0805CSF-470G
Descripción:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
En stock : 312
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Inductance 47 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0805csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 1.65GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±2%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 310mOhm